כל מה שרציתן לדעת על החלקה משי אורגנית
צוות הפטיטיות

צוות הפטיטיות

צוות הפטיטיות מדברות על כל מה שחם היום, בעיקר בתחום האופנה והלייפסטייל. מנסות להביא לכולכם כל מה שחשוב ומעניין. אותנו בעיקר.

כל מה שרציתן לדעת על החלקה משי אורגנית

החלקת שיער משי היא שיטה פופולרית להפיכת שיער מתולתל או גלי לחלק. זהו גם פתרון אורגני לאנשים שרוצים להימנע משימוש בכימיקלים, שעלולים להזיק לבריאותם.

תהליך ביצוע החלקת שיער משי כולל הרתחה של המשי במים ולאחר מכן מריחה על השיער. כך נוצר קשר חזק בין המשי לשיער, מה שמקל על הסטייליסטים להסיר ממנו כל קשר.

תהליך החלקת שיער בחום אינו טבעי ועלול להרוס את המרקם הטבעי של השיער. החלקת שיער משי היא דרך בת קיימא הרבה יותר להשיג את אותן תוצאות.

החלקת שיער משי אורגנית נוצרה על ידי ד"ר ג'יה ליו, פרופסור באוניברסיטת המדע והטכנולוגיה בבייג'ינג בסין. ההמצאה שלה משתמשת בתרכובת אורגנית בשם פוליאתילן גליקול (PEG) כדי ליצור אפקט מסתלסל על השיער מבלי לפגוע בו.

זוהי גם דרך פופולרית להחלקת שיער ללא שימוש בחום או כימיקלים וזהו תהליך המסתמך על מרכיבים טבעיים כמו מים, שמן וחלבון.

התהליך קיים במשך מאות שנים ונעשה בו שימוש על ידי נשים רבות באזורים שונים בעולם. זה כולל נשים מסין, יפן, קוריאה, הודו ואירופה.

כמה זמן החלקת משי מחזיקה

החלקה משי היא טיפול המשתמש במשי להחלקה של השיער. משי משמש לעתים קרובות במוצרי טיפוח מכיוון שהוא עדין לשיער ובעל ברק טבעי.

משך החלקת שיער משי תלוי באורך השיער שלך, כמה עבה הוא וכמה שכבות יש לך. זה יכול להימשך מיום אחד עד שבועיים או יותר.

החלקת שיער משי היא שיטה פופולרית להחלקת שיער מתולתל או גלי. זוהי אפשרות מצוינת עבור אנשים שמחפשים לקבל את השיער שלהם חלק מבלי לפגוע בו.

החלקת שיער משי היא תהליך המשתמש בחום להחלקת שיער. זהו תהליך פופולרי בקרב נשים בעלות שיער מתולתל או גלי שרוצות להפוך את שיערן לחלק ומבריק.

החלקת שיער משי היא טיפול שיער פופולרי המאפשר לך לקבל מראה של קווצות ישרות כמשי ונשמר למשך כ-3 חודשים או יותר.

החלקת שיער משי היא סוג של החלקת שיער היכולה להחזיק זמן רב יותר מרוב הסוגים האחרים. זה נעשה על ידי שימוש בחום לחיבור חלבון משי עם הקרטין הטבעי בשיער.

הזמן שלוקח למחליק שיער המשי שלך להפעיל את הקסם שלו תלוי כמה זמן לוקח לחלבוני הקרטין הטבעיים שלך להגיב עם חלבוני המשי בשיער שלך.

החלקת שיער משי היא אחת השיטות הפופולריות ביותר להחלקת שיער. היא מספקת מראה מבריק וחלק לשיער שלך עם מינימום נזק.

אם את רוצה לגלות כמה זמן מחזיקה החלקת שיער משי, זה יהיה תלוי עם כמה חום השיער שלך יכול להתמודד. אם השיער שלך עדין ושביר, הוא לא יחזיק יותר משבועיים. עם זאת, אם השיער שלך גס ועבה, הוא אמור להחזיק כארבעה שבועות או יותר.

התהליך כולל השריית השיער במים, חפיפה בשמפו ולאחר מכן מריחת תמיסה המכילה חומצות אמינו וחלבונים. התמיסה חודרת לתוך הגדילים והופכת אותם ללא סבך תוך כדי החלקה של פני השטח שלהם. התהליך אורך בדרך כלל כשעה להשלמתו, אך יכול להשתנות בהתאם לצרכיו של האדם.

החלקת משי יכולה להחזיק עד שמונה שבועות, תלוי באיזו תדירות את שוטפת את השיער שלך ועד כמה את מטפלת בו.

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
111111111111